Jarný VÝPREDAJ skladových zásob do 01.05.2024!
Nezáväzný dopytový formulár

Zanechajte nám Vaše telefónne číslo a my sa Vám ozveme.

Správa os. údajov podľa GDPR
truck
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Invalidný vozík

Invalidný vozík je kompenzačná pomôcka, ktorá pomáha ľuďom s obmedzeným pohybom. Každý invalidný človek má iné preferencie a potreby, preto sa invalidný vozík vyrába v dvoch variantoch. Pod pojmom invalidný vozík si môžeme teda predstaviť elektrický invalidný vozík alebo mechanický invalidný vozík.

Mechanický invalidný vozík je určený primárne do interiéru, pretože k jeho ovládanie je potrebná fyzickej sily. Invalidné vozíky mechanické majú nosnosť do 125 Kg a každý mechanický invalidný vozík je ľahko zložiteľný. Preto sa invalidné vozíky mechanické veľmi komfortne prevážajú aj v osobnom aute.

Elektrický invalidný vozík je prispôsobený ľuďom s ťažkým telesným postihnutím. Z toho dôvodu sa elektrický invalidný vozík ovláda pomocou jednoduchého páčkového ovládania. Elektrický invalidný vozík je vhodný do interiéru, ale aj exteriéru!

V prípade záujmu o mechanický invalidný vozík alebo elektrický invalidný vozík, zavolajte na telefónne číslo +421 944 098 816 alebo napíšte na emailovú adresu obchod@medicalspace.cz. Odborne vyškolený špecialista Vám rád pomôže a poradí, aké invalidné vozíky sú vhodné pre Vaše potreby a zabezpečí, aby Vám bol Vami vybraný invalidný vozík doručený až k Vám domov!