VÝPREDAJ! Posledná šanca nakúpiť za tieto ceny.
Nezáväzný dopytový formulár

Zanechajte nám Vaše telefónne číslo a my sa Vám ozveme.

Správa os. údajov podľa GDPR
truck
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Informácie

Spoločnosť MedicalSpace s.r.o. vznikla v roku 2013. Základným konceptom spoločnosti je dovoz a predaj invalidných elektrických a mechanických vozíkov, elektrických skútrov, polohovacích lôžok a zdravotných matracov. V našej ponuke nájdete úplne nové, zánovný (tovar z výstav) i repasované produkty.

Nový tovar je nakupovaný od celosvetovo známych výrobcov, ktorí ručia za prémiovú kvalitu všetkých svojich produktov. Už použitý tovar je s maximálnou presnosťou repasované a následne distribuované späť do zákazníckej siete.

MedicalSpace s.r.o. je rodinná spoločnosť. Za jej zrodom stojí myšlienka pomáhať ľuďom so zdravotným postihnutím a uľahčiť im tak pohyb a ďalšie nástrahy spojené s invaliditou. Našou prioritou je Vaša spokojnosť, preto Vám ponúkame kvalitné produkty, rýchly servis, vyškolený personál a ďalšie služby spojené s týmto odborom podnikania.

MedicalSpace, Váš partner pre Vašu 100% mobilitu.Postup pri nákupe:


Doprava


Servisná činnosť

Náš odborne vyškolený personál sa vždy postará o Vašu maximálnu spokojnosť. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.


Môžete zavolať na telefónne číslo +420 775 456 685, napísať na e-mail servis@medicalspace.cz alebo poslať nezáväznú žiadosť, ktorú nájdete na našom webovom rozhraní - naši špecialisti sa Vám obratom ozvú. Aby sme Vám pomohli čo najrýchlejšie, pokúsime sa vyriešiť váš problém po telefóne. V prípade zložitejšie opravy náš servisný technik príde a zaistíme adekvátnu servisný úkon.


Ďalšie ponúkané služby:


Volajte na +420 737 814 199 alebo píšte na obchod@medicalspace.cz.