Jarný VÝPREDAJ skladových zásob do 01.05.2024!
Nezáväzný dopytový formulár

Zanechajte nám Vaše telefónne číslo a my sa Vám ozveme.

Správa os. údajov podľa GDPR
truck
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Elektrické skútre

Elektrické skútre sú dnes veľmi využívané a vyhľadávané osobami s obmedzenou pohyblivosťou. V súčasnosti rozdeľujeme elektrické skútre na dva typy, a to: trojkolesové elektrické skútre a štvorkolesové elektrické skútre.

Trojkolesové elektrické skútre sú veľmi stabilné aj na spevnených terénoch a ich hlavnou prednosťou je malý polomer otáčania. Preto sa tieto elektrické skútre bez veľkých ťažkostí vytočí aj v tísněných priestoroch. Štvorkolesové elektrické skútre vynikajú svojou mohutnosťou a stabilitou a vďaka tomu sa na nich klienti cítia bezpečnejšie.

Rozhodli ste sa, že si zaobstaráte trojkolesový elektrický skúter či štvorkolesový elektrický skúter a chcete ho získať za výhodné ceny? V tom prípade ste na správnom mieste! Naša spoločnosť predáva elektrické skútre pre seniorov už niekoľko rokov a vďaka teda bohatým skúsenostiam uprednostňuje elektrické skútre pre seniorov repasované, ktoré sú znateľne lacnejšie ako elektrické skútre nové. Pre viac informácií sa nebojte zavolať na telefónne číslo +421 944 098 816 alebo napísať na emailovú adresu obchod@medicalspace.sk, a objednajte si elektrický skúter z pohodlia Vášho domova!