Nezáväzná žiadosť

  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!!!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 € vrátane DPH!!!

reference
Jaromír

Moja chôdza sa čím ďalej viac zhoršovala, a preto som sa rozhodol, že si obstarám elektrický...

reference
Magdaléna

Následkom mojej silnej cukrovky som prišla o dolné končatiny a potrebovala som si...

reference
Roman

Rozhodol som sa, že kúpim rodičom dva elektrické skútre, aby sa mohli ľahšie pohybovať po meste...

Postup

V prípade záujmu o niektorý z našich výrobkov máte nasledujúce možnosti, ako nás kontaktovať:


Náš odborne vyškolený pracovník Vám poskytne všetky informácie, zodpovie Vaše otázky a dohodne ďalší postup súvisiaci s odovzdaním vozíka. Samozrejmosťou je dôkladné školenie o manipulácii s invalidnými vozíkmi a ich príslušenstvom. Všetky naše mechanicky a elektricky poháňané invalidné vozíky a skútre splňujú európske normy ČSN EN 12183 (841021) a ČSN EN 12184 (841022).

Pokiaľ si nie ste istý, ktorý typ vozíka zvoliť, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám s výberom pomôžeme. Z našej širokej ponuky si vyberie každý.

Výhody:
  • individuálny prístup
  • odborne vyškolený personál
  • záručný a pozáručný servis
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní invoziky.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel.: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.